sobota 27. října 2012

Filmový víkend

Hey bro's!
Nelekejte se, že je tu teď trochu ticho. Je to takzvané ticho před bouří. Příští týden tu bude hodně živo! Brácha přijel do Ostravy, celý víkend jsem ve fitku, takže natočíme minimálně 3 tréninky, další ABS rutinu a nějaký ten bonus! 
Točit se budou starší tréninky, bude to další inspirace pro váš tréninkový plán. V plánu je minimálně hrudník, triceps a biceps. Všechno pěkně v klidu a postupně. Bohužel mě čeká příští týden celkem maras ve škole, tak se budu snažit udělat maximum pro to, aby se na blog všechno postupně dostalo.
K večeru bych chtěl ještě nahodit nějaké starší fotky, ať vidíte, že změna je možná! Stačí jen chtít a dřít. Už mám nachystanou další várku nějakých těch jídel, takže se to brzy objeví taky. Ať máte co vařit.
Hodně se na víkend těším, natáčet je zábava a vzhledem k tomu, že na to máme moře času, je se na co těšit!  Tak ať víte, že tu na to nekašlu! Už teď je tu moře starších článků a vzhledem k tomu, že se dotazy opakují, tak doporučuji všechno pozorně přečíst. Přece jen, vědět co a jak je tady hodně důležité. Hlavně co se týče jídla. Tak se mějte a makejte!
David.

Žádné komentáře:

Okomentovat