úterý 27. listopadu 2012

Never give up!!


Určitě jsi to už viděl. Na internetu těchto videí není málo a přesto je každé svým způsobem výjimečné. Je to o lidech, kteří chtějí něco změnit - sebe, svůj život. Neohlíží se na to, co bylo. Nehledají výmluvy v tom, co jim brání. Změní svůj život, svůj zaběhlý životní styl, svoje denní rutiny proto, aby něčeho dosáhli. Tahle touha, vytrvalost, společně s trpělivostí dokáže zázraky.
Tady jde o to vydržet. Jen začít nestačí, i když už to je svým způsobem krok vpřed. Jen jeden krok vpřed je ale málo. Tahle cesta trvá míle a míle a čím je delší, tím sladší je potom ten pocit zadostiučinění, když pozoruješ změny. Nemusíš se bát neúspěchu, když tvrdě dřeš. Každý den, každá hodina, minuta i vteřina se počítají. Ať už se jedná o cokoliv, takhle to prostě funguje!

The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place and it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't how hard you hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That's how winning is done.

Budu teď trochu konkrétnější. 
Začal jsi na sobě makat? Chceš vypadat, cítit se lépe? Na tom není nic špatného. Počítej ale s tím, že to nebude jednoduché - kdyby bylo, udělal by to každý. Ty jsi ale jeden z těch, kdo to opravdu dotáhne do konce. A ještě dál! Když to okolí nechápe, můžeš si myslet, že si na to sám... Ale nejsi, jste na to dva. Jsi to ty a je to tvé tělo. Společně dokážete mnohem víc, než sis vůbec na začátku myslel. Musíte se synchronizovat, musíte vědět, že se jeden na druhého můžete spolehnout. Že jeden z vás neskončí, protože ten druhý tím pak bude trpět!!

The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible.

Když se na to nevykašleš, budete trpět oba! Ale všechna ta bolest, pot a slzy jsou dar. Je to dar, který ti dal život, že ti vůbec dovolil něčeho takového dosáhnout!! Tuhle šanci nemá každý, važ si toho! Važ si svého života, máš jen jeden - tak ať se za něj nemusíš stydět. 
Celou tu dobu, celý ten čas, který tomu obětuješ, musí tě to hnát dopředu. Musí tě to nutit k tomu být stále lepší. Protože TY na to máš! Máš na to být lepší, máš dokonce na to být nejlepší!
Tady nejde o to být středem pozornosti. Tady jde o to ukázat i ostatním, že na to mají. Všichni začínáme ze stejným cílem - změnit se. Ne všichni máme stejnou startovní pozici. Někteří jsou dál, někteří blíž. Ale to už je život, s tím se musíš poprat ty! Brání ti v tom něco? Udělej si z překážek spojence. Brání ti v tom někdo? Udělej si z nepřátel motivaci. Čím víc překážek, čím víc závisti - o to víc makej.
Tak se zvedni a běž něco dělat! Nikdo jiný za tebe nezačne, nikdo jiný tebe samotného nezmění. Jen TY!
3 komentáře:

 1. Moc krásné, tohle budu sdílet na FB stránce, protože takových motivačních článků není nikdy dost!

  OdpovědětVymazat
 2. Video je krásné, fakt obdiv těm lidem, co to dokázali, mejí za sebou kus práce..
  Souhlasím s tím, že když někdo říká že to nedokáži, nakopne mě to ještě více.. :))
  Mám moc známých, co tvrdí jak nic se sebou nemůžou dělat, ehm, nechcou! ;D

  OdpovědětVymazat
 3. To video jsem viděla, mazec!
  Tenhle článek si dám určitě do oblíbených. Občas mám pocit, že se dřu zbytečně, nevidím na sobě změny, apod. V těch chvílích není motivačních článků a videí nikdy dost. Ale je fakt, že aby takové články s někým hnuly, musí ten člověk opravdu chtít ze srdce něco změnit.

  OdpovědětVymazat