čtvrtek 8. listopadu 2012

Víkendové natáčení

Ahoj!
Je to teď trochu mrtvo, ale s tím nic nenadělám. Času je méně a méně, ale snažím se nezapomínat na nic z toho, co jsem slíbil. Říkejme tomu - ticho před bouří. Protože o víkendu se bude natáčet domácí workout, možná i více, ať máte z čeho vybírat a nemusíte do fitka (komu by se tam v té zimě chtělo, co?). Klidně napište, pokud byste chtěli něco specifického, budu se snažit vyhovět. Každopádně to bude změna, oproti těm všem tréninkům z fitka. A to je hlavní.
Co bych chtěl ještě stihnout, jsou další ukázky jídelníčků a nových tréninků, ať máte představu, jak to teď vypadá. Žádný objem na zimu nahodit nehodlám, pořád se čistě nabírá svalovka, na tom se nic nemění.
Nedávno jsem si po delší době zase pořídil 90% protein (Monster Beef). Skoro jsem po těch 3 měsících zapomněl, že ho zase beru. Znovu mi ale potvrdil, že je to kvalitní přísun bílkovin, ať už během odpoledne, nebo jako poslední věc před spaním. Doporučuji! Jen si musíte zvyknout na trochu zvláštní chuť, přece jen to je 90%. Mezi ostatními proteiny tohoto druhu je to ale dobrota. Mějte se a makejte!
David.


Žádné komentáře:

Okomentovat