středa 27. listopadu 2013

Studentské prostřeno #3

Další článek z prostředí mého stolu. Nejsou to nijak skvěle upravená jídla, ale prostě obyčejné věci co si vařím a jím. Nejde tu ani tak o poznávání nových jídel, ale spíš ukázku toho, že není třeba s jídlem nějak blbnout.

Vaječná omeleta s bramborem a uzeným masem


Rychlovka (kromě uvaření brambor). Všechno nakrájet na kostičky, hodit na pánev, rozklepnout do toho pár vajec a máte hotovo. Pokud máte čas a chuť, zelenina je celkem na místě. Jím jako večeři.

Špagety s krůtím masem a sýrem


Když se na tu fotku teď podívám, vypadá to spíše jako mísa nastrouhaného sýra. Příště to vyfotím ještě před posypem. Jím jako oběd / potréninkové jídlo. Jo a klidně si tam dám KEČUP když mám chuť!!!

Mix toho, co bylo doma


Když po celém dni ve škole, kde pořádně nic nejíte, přijdete domů... Tak máte hlad. A protože máte velký hlad, nestačí vám jeden plátek masa a trocha zeleniny. Tak k tomu ještě nějaké semínkové pečivo s kladenskou. Jím jako večeři.

Ovesná kaše


S čokoládou, jablkem (nebo jakýmkoliv jiným ovocem) a třeba ještě posypat kokosem. Nejlepší snídaně na světě. Levná, rychlá, chutná, výživná. Hlavně díky tomuto jídlu pak nemusím dopoledne řešit hlad. Jím jako snídani.

Krupicová kaše


Tak si trošku zamlsáme. Krupicová kaše, kousek másla, granko a banán. Taková nenápadná kombinace, dohromady moc dobrá. Když se teď dívám na tu fotku, mám na ni zase chuť. Jím jako potréninkové jídlo.

Vím, že to nejsou skvěle nasvícené fotky a někdy to vypadá, jako bych to fotil v botníku. Ale věřte, že až budu mít k dispozici lepší fotící zařízení, vše se změní. Do té doby budeme muset koukat na takové fotky. Už tak mi dělá problém si vzpomenout, že bych to, co přede mnou leží, mohl vyfotit. Ale tento týden se dařilo.

4 komentáře:

 1. Mňam, tu krupici bych si dala. :P

  OdpovědětVymazat
 2. Obdivuju te ze si to jidlo s jladovym brichem dokazes nachystat na talir a jeste fotit :-D to ja jim uz za ochodu a na foceni neni ani pomysleni :-D joo krupicu mam rada ale s bananem jsem ji jeste nemela :-) nejlepsi je s maslem a skoricou anebo tim grankem :-P tomu prvnimu jidlu rikame plaketka :-P

  OdpovědětVymazat
 3. hehe, prej vaření brambor.. já je prostě nakrájím na malý kousky a kydnu to na pánev k tomu ostatnímu syrový :D A jaká jsem zdravá :D

  OdpovědětVymazat
 4. Souhlasím. Člověk se nemusí nijak extra vyvařovat. :-) a ovesná kaše je prostě číslo jedna :-)

  OdpovědětVymazat